Profil: Adriana Macalíková

V projektu: Co ještě můžete očekávat?

  • Rozhovor s autorkou
  • Úryvek z knihy
  • Autorská soutěž


Díla:Žena z uzamčeného pokoje
Anotace:
Nick je členem úspěšné světoznámé kapely, nechybí mu bohatství, sláva, ani společenské uznání. Udává tempo hudebních trendů, je vzorem milionů fanoušků po celém světě. Je talentovaným umělcem, ale i hrdinou. Podporuje charitativní organizaci zachraňující oběti přírodních katastrof. Přesto je život v jeho třiatřiceti letech prázdný. Jeho dlouholeté manželství skomírá pod tíhou osudu, kterému se odmítá podvolit. Raději utíká do náruče povrchních avantýr. Přitom jediné, co si kdy přál, byla milující, šťastná rodina. Zlom však nastává v okamžiku, kdy mu do života vstoupí mladičká Alicia. Splní mu jeho sen nebo ho navždy uvrhne do propasti zatracení? Začtěte se do prvního dílu románu o lásce, zradě, závisti, oddanosti a sebeobětování, promíchaných lehkou rukou přátelského humoru a protkaných milostnou erotikou.

Nakladatelství: Nová Forma
Rok vydání: 2014
Žánr: Romány pro ženy
Počet stran: 400


Žena z uzamčeného pokoje: příliš vysoká cena

Anotace: 
Alicia nachází lék na nevydařenou lásku v charitativních projektech. Obklopena přáteli se chápe odpovědnosti a využívá svého vlivu ve prospěch potřebných.

Nick vidí nový životní směr v obnovení manželství s Annou, která má vysoké šance na uzdravení. Má je i jejich zapomenutá láska? Najdou společnou cestu? Nebo zjistí, že už každý dávno kráčí po své vlastní?

Nakladatelství: Nová Forma
Rok vydání: 2014
Žánr: Romány pro ženy
Počet stran: 496

Žádné komentáře:

Okomentovat