Hledáme recenzentky a recenzenty!

Určitě jste si všimli, že se projekt Podpora českých autorů stále rozvíjí.  I nadále dostáváme zprávy s žádostmi o zrecenzování a propagaci obecně, proto jsme se rozhodly naši redakci rozšířit. Už dříve jsme od vás dostávaly nabídky na spolupráci, ale v té době jsme Podporu teprve rozjížděly a netušily, jak to všechno bude dál. Teď jsme zas o něco moudřejší a sečtělejší a určily jsme si nový směr. A v případě, že nám toužíte ještě pomoci, věříme, že vás touhle výzvou potěšíme. :o)


Hledáme: Recenzenty/RecenzentkyChcete recenzovat české knihy? Psát o nich články? Dělat rozhovory s jejich autory? Uveřejňovat s jejich souhlasem úryvky apod? Právě vás hledáme! V případě, že máte dotazy, můžete nám psát do zpráv na FB Podpora českých autorů nebo na e-mail: SvetMeziRadky@seznam.cz. 

  • Není potřeba mít blog (každý nějak musíme začít).
  • Potřebujeme schopné pisálky, kteří ovládají český pravopis a psaní je baví. 
  • Základní znalosti psaní recenzí (vyžadujeme subjektivní i objektivní názor na dílo).
  • Komunikativnost a spolehlivost (dodržování termínů, dostupnost).
  • Čím více žánrů čtete, tím lépe. Je nutné být ohledně knižního výběru flexibilní. Pokud se ovšem zaměřujete na jeden, zato v něm máte přehled a načteno, určitě se nám ozvěte také. 

Co za to? 


  • Recenzní výtisky (nejen knihy od samotných autorů, ale také z nakladatelství, která podporují české autory a se kterými už spolupracujeme). Ty si budete moci ponechat, nebo je prostřednictvím projektu poslat dalším recenzentům. 
  • Reklama pro vás; popř. i váš blog.
  • A v neposlední řadě dobrý pocit z pomoci českým autorům. 

Týká se tištěných recenzních výtisků i elektronických knih

V případě e-knih platí, že si je musíte nechat sami pro sebe. Další šíření by bylo protizákonné. Dbáme na to, že nám autoři důvěřují ze správného důvodu - protože skutečně mohou. Takový prohřešek by nezůstal bez následků. ⏩ Chcete k nám do redakce?⏪ 

Vyplňte formulář

a napište nám - SvetMeziRadky@seznam.czV případě zájmu vás budeme kontaktovat.


Žádné komentáře:

Okomentovat