Neúprosný psychologický román, který vás šokuje

Horká novinka, která pořádně zamává s každým čtenářem, vyšla v dubnu u nakladatelství Brána autorce Veronice Matysové. O vydání psychologického románu s politickým pozadím informovala spisovatelka už na své stránce Všechno je příběh, odkud jsme také použily videoprezentaci knihy. Na oficiální stránce Veroniky Matysové si můžete přečíst také úryvek.
Pouštní včela je velice silný a emotivní příběh, který nejednoho čtenáře donutí polemizovat nad tím, co je fikce a co všechno se může stát, protože je to tak neskutečně reálně napsané. Svá tvrzení mám podložená, jelikož jsem příběh už přečetla. Na dva dny mě tento román pohltil a šokoval, rozhodně si mě získal a já věřím, že vy na tom budete stejně... 


Zřejmě jste si všimli, že vlastním nikoliv jeden, ale hned dva výtisky Pouštní včely a oba podepsané! Recenzní výtisk si samozřejmě nechám, ale autorka mi prostřednictvím nakladatelství zaslala druhý i pro své čtenáře! Sledujte nás a nenechte si ujít soutěž o tuhle bombu! 
Adam Navrátil, narozený v Americe českým rodičům, přijíždí do Prahy hledat své kořeny. Potká zde osudovou, ale nešťastnou lásku, která ho přiměje podívat se pravdě do očí – všechny jeho vztahy končí katastroficky. Po zradě nejlepšího kamaráda se Adam vrací do USA, kde propadá depresi a posléze i alkoholu. V tom okamžiku ho zastihne kontroverzní výzva z Bílého domu, určená všem potenciálním sebevrahům, a Adam se nechává najmout do tajné operace CIA Pouštní včela. Když včela bodne, zemře… Zvítězí v Adamovi vůle žít?
Chystáte se přečíst si tento titul?


Jaké dílo autorky Veroniky Matysové máte ve své knihovničce?
Žádné komentáře:

Okomentovat