Měsíční shrnutí – Červen 2017

Další měsíc je za námi a my tu pro vás máme staré známé shrnutí. Jak jste si mohli všimnout, za červen se toho na „Podpoře“ událo opět dost. Největší zastoupení měly tenhle měsíc recenze a knihy ze stávajících nebo nově navázaných spoluprací. Najdete mezi nimi pohádkové, dobrodružné, psychologické i fantasy příběhy a také jednu detektivku, cestopis a sbírku poezie. Výběr je opravdu bohatý. Snažíme se, aby si co nejvíce čtenářů přišlo na své. Snad se nám to daří. :)

Vyzpovídali jsme pro vás nováčka u nakladatelství Epocha Oskara Fuchse, autorku fantasy povídek Jitku Ládrovou a v neposlední řadě Molly Crow alias Evu Molíkovou, kolem které se točila velká část červnového měsíce. Na Startovači totiž probíhala kampaň na podporu její nové knihy S vědomím konce (prvního dílu série Element ohně) a my u toho nemohli chybět. A i když to bylo často velmi napínavé, cílová částka se nakonec podařila vybrat a kniha tak vyjde pod hlavičkou nakladatelství Klika.

Abyste věděli, do čeho investujete své peníze, zveřejnili jsme kromě rozhovoru s Molly Crow také ukázku z připravovaného titulu a přihodili ještě úryvek z napínavého románu Aleca Palmera alias Aleše Pitzmose Ztracené město (mimochodem také prvního dílu ze série). 

A v soutěži se ještě jednou o slovo přihlásila Jitka Ládrová, která do ní věnovala pět výtisků sborníku fantasy povídek Zpívající věže, jež sama editovala. Ještě jednou gratulujeme všem výhercům!

Byl to nabitý měsíc, co říkáte? :) Jaké knížky českých autorů jste v něm stihli přečíst vy? Mimochodem nezapomeňte, že jedna červnová výzva stále ještě platí. A to ta, že i nadále hledáme nové recenzenty/recenzentky!

Recenze:
Nové spolupráce a nové knihy:

Rozhovory:Projekt: 

Soutěž:


Žádné komentáře:

Okomentovat