Post apo sci-fi z českého prostředí

Autor Ladislav Klimeš minulý rok vydal u nakladatelství E-knihy jedou svůj debut Zimní válka ze série Příliš divoká zem  recenze. Na prvním dílu se jako spoluautor podílel i Antonín Kuttman. Tato série spadá do žánru Post apo sci-fi, i když je někde řazená do military literatury nebo mezi thrillery. Před několika dny mi do knihovničky přibyl i druhý díl s názvem Příliš divoká zem: Obleva! Horká novinka opět vyšla u nakladatelství E-knihy jedou a elektronickou verzi si již můžete zakoupit. Zajímavostí je, že autorem této knihy je už pouze Ladislav Klimeš, který si pro čtenáře chystá i třetí a podle všeho poslední díl.


V případě, že byste neměli zájem o elektronický formát,  má autor k dispozici tištěnou knihu. Zakoupit si ji můžete přímo na Fb stránce Příliš divoká zem, Ladislav Klimeš ji odesílá i s podpisem.  


Příliš divoká zem: Obleva


Anotace: 
Obleva začíná přesně tam, kde Zimní válka skončila. Čáslavské komando je rozprášené, Anderson dorazil i s posilami a démonická Zmije se představuje v plné síle. Každý účastník téhle občanské války podniká vlastní cestu za svým osobním cílem. Dlouhá, vleklá válka se pomalu ubírá ke svému konci s nejasným vítězem. Pouze jedna věc je jasná. A to, že v téhle opuštěné a zmrzlé zemi bude brzo proklatě horko...Další zajímavostí je, že knihy mají na zadní straně identickou anotaci. 
Máte v oblibě post apo sci-fi?
Zaujala vás tato série?


Žádné komentáře:

Okomentovat