Měsíční shrnutí – Červenec 2017

Jak se tak dívám, co všechno jsme stihli na našem webu během prvního prázdninového měsíce, musím uznat, že se nám ten pelmel žánrů díky autorům věnujícím se různorodé tvorbě podařilo zachovat i v červenci. V recenzích jsme vám přinesli hodnocení příběhů ze života (Proč nemám rád svátky a jiné dny, Světlo a tma), napínavých titulů s kapkou nadpřirozena (Poháry touhy, Srdce Sahary), prvního dílu fantasy série s mytologickou hlavní hrdinkou (Prokletí), pokračování vesmírné sci-fi série (Záře supernovy) a stihli jsme zhodnotit i novou knihu z post apo sci-fi série, kterou nám v rámci pokračující spolupráce zaslal Ladislav Klimeš (Obleva).

Navázali jsme dvě nové spolupráce (jednu s nakladatelstvím a jednu s autorem) a představili vám tak temnou fantasy (Drak bere vše) a knížku pro nejmenší (O Kuliferdovi).

V rozhovorech jsme pro vás vyzpovídali hned čtyři autor(k)y. Konkrétně autora politické satiry s pohádkovými prvky Jiřího Votočka, Veroniku Matysovou, která má ve svém portfoliu už pěknou řádku knih, z nichž ta poslední je psychologickým thrillerem z vojenského prostředí, začínající autorku Michaelu Štěchovou, jejíž prvotina voní exotikou indonéských ostrovů a autorku psychologických románů pro ženy Věru Kadlecovou.

Ukázky z knih tentokrát ovládlo erotično (Rovnováha života), dobrodružství (Srdce Sahary) a tajemno (Tajemství prastarých mágů).

A v soutěžích jste mohli vyhrát už zmiňovanou knižní novinku Veroniky Matysové Pouštní včela a fantasy sérii od Dominika Barvínka Do říše věcnosti (Tajemství prastarých mágů je jejím prvním dílem.). 

Na závěr nesmíme zapomenout důležitou informaci! Posledního července se totiž opět rozběhla podpora kampaně jedné z autorek na Startovači, se kterou už delší dobu spolupracujeme. Minulý měsíc to byla Molly Crow a její S vědomím konce ze série Element ohně, tentokrát se jedná o Lenku Dostálovou a druhý díl akční fantasy série Projekt Alfa, který nyní můžete podpořit i vy! Kampaň na Startovači potrvá až do 21. srpna a během té doby se na našem webu můžete těšit jak na rozhovory s autorkou, tak samozřejmě také na soutěž!Recenze


Nová spolupráce a nové knihy

Rozhovor2 komentáře:

  1. pár lákadel bych tu našla, ale zaručeně se těším na další díl Projektu Alfa... už aby byl... :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Určitě některou zkus. Osobně se můžu zaručit za Ch. D. Sobegha, J. Votočka a V. Kadlecovou, ale ty radši fantasy, co? :) No snad se Lence podaří vybrat potřebnou částku. Byla by škoda, kdyby druhý díl nevyšel.

      Vymazat