Měsíční shrnutí – Srpen 2017

Další měsíc utekl jako voda a my pro vás máme opět měsíční shrnutí. Vím, že to je naprosto ohrané tvrzení, ale opravdu mám pocit, že poslední shrnutí vyšlo teprve nedávno a přitom je to už zase taková doba. Co se týče aktivity na našem webu, rozhodně srpen za červencem nijak nezaostal a nabídka knih byla pestrá i tentokrát.

Nová spolupráce přinesla dílo pro fanoušky žánru military (Speciální jednotka). V rámci stávajících spoluprací jsme vám představili pokračování ze dvou fantasy sérií, a to Yorrân: Psanec a Projekt Alfa: Na útěku, romantický román ve stylu zahraniční new adult literatury Útěk za láskou a příběh ze života romských kočovníku Člověk Gabriel. Poslední tři zmiňované tituly se dočkaly také recenze.

Recenze vyšla i humoristickému románu Vysmátá koza aneb přízrak krásné modelky, dobrodružné knížce pro nejmenší O Kuliferdovi, psychologickému románu Vina a dvěma fantasy příběhům; konkrétně Drak bere vše a Válka zrcadel.

Přečíst jste si mohli mimo jiné sedm rozhovorů, z nichž jeden byl v rámci projektu na podporu vydání zmiňovaného druhého dílu Projekt Alfa od Lenky Dostálové. S ukázkami to tentokrát bylo skromné, jelikož vyšla pouze autorce Dianě Průšové, a to ze její v prvotiny Amazonky – na přelomu věků. O tu jste mohli během srpna soutěžit a vyhrát tak jeden ze tří výtisků (video s vyhlášením výherců).

Jaký byl váš měsíc srpen s českými autory? Vybrali jste si z námi nabízených knížek, nebo jste pořídili/přečetli jiné? Určitě se s námi neváhejte podělit v komentářích. :)


Recenze: Nové spolupráce nebo nové knihy: Rozhovory: 
Ukázky: 


Soutěže: Projekt:2 komentáře: