Ohnivé fantasy s romantickou zápletkou

Autorka Eva Molíková, píšící pod pseudonymem Molly Crow, se nedávno pustila do vydání svého románu přes Startovač a podařilo se jí to! I my jsme spisovatelku podpořili našim projektem Podpořte vydání Elementu ohně, ve kterém si můžete pročíst zajímavé rozhovory i úryvky. 

Dne 9. srpna nakladatelství Klika vydalo Element ohně: S vědomím konce. Nejde o autorčin debut. Její první knihou byl historický román s fantasy prvky Bez duše (recenze), který jsem také recenzovala a byla jsem příjemně překvapená. 


V tuhle chvíli už mám knihu přečtenou. Na naší fb stránce Podpora českých autorů určitě bude krátký report a těšte se na recenzi! Já děkuji autorce za recenzní výtisk a krásné věnování. :o) 


Anotace: 
Prožila už stovky životů, ale nikdy je vlastně opravdu nežila. Teď, v těle Sally Bakerové, má dost zabíjení a přeje si jediné: být normální. Jenže oheň v jejím nitru stále doutná a čeká na sebemenší zaváhání, aby lidstvu znovu ukázal svou sílu. Sally bude stát hodně sil udržet ho v sobě. A jako by už neměla dost problémů sama se sebou, potká Briana. Prvního muže, který v ní zažehne žár, jaký dosud nepoznala. Dokáže se Sally i přes všechny nové pocity ovládnout, nebo se lidé mají mít opět na pozoru? A co Brian, může vůbec obyčejný smrtelník tenhle ohnivý románek přežít?
Kdo se na tento román chystá?
Taky jste úplně paf z té fantastické knižní obálky? 2 komentáře:

  1. Výborná recenze, knihu už mám vyhlédnutou od té doby, co byla na Startovači, určitě se po ní podívám :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji, ale recenze teprve vyjde, tohle je informační článek o knize. Věřím, že recenze se taky zalíbí a ještě víc ponoukne k přečtení. :)

      Vymazat