Měsíční shrnutí – Leden 2018

Nový rok a nové knihy! V roce 2018 vás i nadále bude provázet každoměsíční shrnutí, ve kterém zrekapitulujeme, co se za danou dobu na projektu Podpora českých autorů odehrálo. Mimo recenzí může jít o různé články, profily či ukázky a soutěže! Proto nás nepřestávejte sledovat, aby vám neunikla ani jedna kniha, kterou u nás budete mít možnost vyhrát! Na každý měsíc už máme naplánované minimálně dvě soutěže, které vás určitě potěší! 

Kde nás můžete sledovat? 


>> Na facebookové stránce Podporujeme české autory, kde se každý den něco odehrává nebo jsou případně připíchnuté soutěže, aby vám nic neuniklo. 

>> Instagram je sice společný s mateřským webem Svět Mezi Řádky, takže se dočkáte, jak zahraniční, tak i domácí tvorby, ale i tak objevíte spoustu novinek, které vás jistě potěší. 

>> Chcete se také zapojit a informovat nás o svých článcích či recenzích? Nebo se jen dotazovat ohledně české literární scény? Připojte se k nám ve skupině Čteme české knihy

>> Náš projekt se rozrůstá a stejně tak i naše redakce. Recenze jsou tvým oblíbeným literárním útvarem hned po knihách? Dbáš na gramatiku a umíš hodnotit tituly objektivní kritikou se subjektivním nádechem? Miluješ čtení nade vše a tíhneš k české literatuře? Přidej se k nám! Výhody jsou nesporné. Mimo recenzních výtisků a reklamy pro tvůj blog na tebe čeká zábavný a klidný kolektiv, který bez problému debatuje o čemkoliv a vyžívá se v knižních světech. 


Recenze: Články: 

Pavel Sebastian Huška


Soutěž a vyhodnocení: 


Jaké nové články by vám na „Podpoře“ udělaly radost?
O jakou knihu byste si rádi na našem projektu zasoutěžili tento rok?
Žádné komentáře:

Okomentovat